Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Клаус Ціллікенс: «У вашому університеті я почуваюся, як удома»

Клаус Ціллікенс: «У вашому університеті я почуваюся, як удома»

15.11.2011 14:21 факультет іноземної філології кафедра акторської майстерності Міжнародний відділ Міжнародна співпраця Візит визначних людей

До Запорізького національного університету з робочим візитом прибув Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк пан Клаус Ціллікенс. Під час зустрічі з керівництвом університету почесний гість обговорив стан та перспективи подальшого співробітництва з нашим ВНЗ. Також він завітав до Центру вивчення німецької мови, що знаходиться на базі факультету іноземної філології.

Під час зустрічі з в.о. ректора ЗНУ Олександром Бондарем та проректором з наукової роботи Віктором Грищаком пан Цілікенс відзначив, що почуває себе у нашому виші, як удома. Адже це – третій його візит до Запорізького національного університету. «Я з самого початку відчував, що наше співробітництво буде плідним, - зазначив він. – Я радий, що ви успішно виконали високі вимоги Ґете-інституту (Німеччина), тож ваш Центр заслужено здобув сертифікат цього навчального закладу».
Також Клаус Ціллікенс згадав про успіх студентів театральної групи «Індиго» (факультет соціальної педагогіки та психології), які вдало виступили в квітні на Всеукраїнському театральному фестивалі, ініційованому консульством Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк.
Почесний гість відзначив, що зацікавлений у подальшій співпраці з нашим університетом, у тому числі – пошуку нових форм співробітництва. Зокрема, він запропонував свою участь в організації круглого столу в Запоріжжі, який би був цікавим як для представників нашого ВНЗ, так і для адміністрації і громадських об’єднань міста. Подібні заходи, присвячені енергозбереженню та промисловій культурі, вже відбулися в Донецьку та Макіївці. Не менш цікавими ці питання, зокрема, проблема енергозбереження, є і для ЗНУ. Також під час візиту йшлося і про мовну підготовку наших студентів, інноваційні методи навчання на факультеті іноземної філології, а також про семінари, підготовлені його викладачами для вчителів запорізьких шкіл.
Також пан Ціллікенс завітав до Центру вивчення німецької мови при факультет іноземної філології, де познайомився з його викладачами та директором Юлією Романенко і вручив подарунок: сертифікат про акредитацію Центру Ґете-інституту (Німеччина) та печатку. Завідувач кафедри німецької мови і перекладу доцент Сергій Вапіров відзначив, що «це – висока честь, сертифікаційний процес був нелегким, тож тим приємніше, що він завершився так успішно».
Це визнання сприятиме розширенню роботи центру, де вже й так навчається 7 груп охочих вивчати німецьку мову по 10 осіб у кожній.
Поспілкувався пан консул і зі студентами театрального відділення факультету СПП. Вони обговорювали перспективи проведення другого фестивалю студентських театральних груп у Донецьку.

Таміла Тарасенко

Схожі новини