Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету ЗНУ провели благодійну акцію

Студенти економічного факультету ЗНУ провели благодійну акцію

16.11.2011 11:39 Економічний факультет благодійність

Студентська рада економічного факультету Запорізького національного університету 11 листопада організувала благодійну акцію зі спортивним ухилом для Вільнянського дитячого будинку-інтернату. Кожен з учасників заходу намагався зробити програму насиченою та захоплюючою, адже мета цієї акції - пробудити надію у дітей, позбавлених батьківської опіки.

Для студентів та викладачів економічного факультету благодійність – це особливий стан душі, бажання допомогти іншій людині, полегшити її життя, дати їй силу та віру в себе. Всіх учасників благодійної акції об’єднує одне - ми здатні на вчинки не для власного успіху, а для загальнолюдської користі. Для нас найбільшою нагородою стали посмішки та радість в очах тих дітей, з якими ми провели цей день.
Завдяки ініціативі студентів і викладачів економічного факультету, а також зібраним ними коштам, учасники акції привезли до Вільнянського дитячого будинку-інтернату подарунки та спортивний інвентар.
Були створені команди з вихованців дитячого будинку-інтернату та з учасників акції для змагань з міні-футболу. Нас вразили азарт та задоволення, з якими діти вболівали за свою команду. Вирішивши, що футбол більше цікавить хлопців, ми паралельно провели майстер-клас “Створи зачіску сама” для дівчат. Було багато охочих «приміряти» на себе нову зачіску. У цей же час проходили різні ігри, конкурси, а також турнір із тенісу, гідний Уімблдона. Він став завершальним акордом нашої благодійної акції.
Вихованці Вільнянського дитячого будинку-інтернату стали переможцями. Вони показали приголомшуючі результати, легко випередивши нашу команду у спортивних змаганнях з міні-футболу та тенісу, за що отримали нагороди.
На завершення нашої поїздки декан економічного факультету Алла Череп дала таку настанову дітям: ”Ви - велика родина, яка повинна завжди підтримувати одне одного. Хочеться, щоб кожний відчував у собі доброту та щастя – саме вони є ідеальною складовою нашого світу. І, найголовніше, - навчитися не тільки радіти емоціям, але і ділитися ними з іншими.”

Економічний факультет