Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс»

У ЗНУ визначили переможців конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс»

16.11.2011 14:18 Дозвольте відрекомендуватися Конкурс концерт

15 листопада відбувся гала-концерт конкурсу художньої самодіяльності студентів «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс», який проходив під гаслом «Ах, этот безумный, безумный ХХ век!». Організатор конкурсу - Центр культурно-масової роботи ЗНУ.

Відбіркові тури конкурсу проходили з 24 по 27 жовтня. В них взяли участь першокурсники всіх факультетів та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. На підсумковому концерті були представлені найкращі номери найталановитіших учасників. Ведучими традиційно виступили Ксенія Мормуль, Анастасія Матрос, Марія Макроусова, Андрій Новіченко та Андрій Бондаренко.
Фіналістів, глядачів та вболівальників привітав в.о. ректора Запорізького національного університету Олександр Бондар, який зазначив, що фінал конкурсу - подія непересічна, вона знаменує собою заключний етап знайомства першокурсників із студентським життям. Беручи участь у творчому житті, студенти залучаються до великої університетської родини, яка пишається, насамперед, талановитими студентами та випускниками.
Грамоти та цінні подарунки від адміністрації ЗНУ та студентської ради вручили директор Центру культурно-масової роботи Юлія Янько та голова студради Андрій Бондаренко. При цьому було зазначено, що на гала-концерті підбили підсумки кількох студентських конкурсів і нагородили не лише переможців, а й авторів та виконавців найцікавіших творчих номерів. Дипломи переможцям щорічного конкурсу «Студент року» вручала помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова. Дипломантами конкурсу стали:
«Студент – вчений року» – Віталія Лігузова, студентка економічного факультету;
«Студент – староста року» – Катерина Свіріденко, студентка факультету соціальної педагогіки та психології;
«Студент – спортсмен року» – Сергій Попов, студент факультету фізичного виховання);
«Студент – артист року» – Жаклін Мохаммаді, студентка факультету менеджменту;
«Студент – правоохоронець» – Ксенія Мяснянкіна, студентка юридичного факультету;
«Студент – суспільний діяч року» – Андрій Бондаренко, студент факультету журналістики.
В обласному конкурсі «Студент року - 2011» серед вищих навчальних закладів перемогла Ксенія Мяснянкіна, студентка юридичного факультету в номінації «Студент – правоохоронець». Всі переможці факультетського, університетського етапів отримають грошову винагороду.
Переможцями творчого конкурсу художньої самодіяльності студентів «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс» стали: перше місце – факультет журналістики, друге місце - факультет соціальної педагогіки та психології, третє місце - факультет соціології та управління. За вагомий внесок у розвиток культурно-масового життя університету переможці були нагороджені грамотами та подарунками.

Наталія Логвиненко

Схожі новини