Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У конкурсі фото із-за кордону перше місце посіла студентка біологічного факультету

01.11.2011 10:14 Біологічний факультет конкурс перемога

У жовтні 2011 року міжнародний відділ ЗНУ провів фотоконкурс «International Impressions» серед студентів, які навчалися або на цей час є студентами ВНЗ інших країн. У конкурсі взяли участь понад 20 осіб майже з усіх факультетів нашого університету.

Конкурс мав на меті показати, що під час таких стажувань та навчання за кордоном студенти не тільки отримували нові практичні навички та знання з основних фахових дисциплін, але й мали можливість ближче пізнати культуру та традиції інших країн, можливості для самореалізації молодих людей у цих країнах. Призовий фонд змагання склав 1200 грн.: 500 грн. за І місце, 300 грн. – за ІІ та 200 грн. – за ІІІ призове місце. Від біологічного факультету у фотоконкурсі взяли участь 2 особи:
- студентка 4 курсу Людмила Макєєва (у 2010-2011 н. р. – студентка університету Грейсленд у містечку Ламоні штату Айова, США);
- магістрантка Ангеліна Чемерис (у 2010-2012 н.р. – студентка університету Дю Мен міста Ле Ман у Франції).
До складу конкурсної комісії входили проректор із наукової роботи, професор Віктор Грищак, керівник міжнародного відділу ЗНУ Олена Тупахіна та керівник міжнародного відділу університету імені Карла фон Оссієцького (м. Ольденбург, Німеччина) Біргіт Брунс, яка у жовтні проводила в ЗНУ тренінги з основ міжнародної проектної діяльності в рамках програми TEMPUS.
З-понад 100 представлених фотографій, що відображають навчання, будні та відпочинок наших студентів за кордоном, І призове місце отримали світлини студентки біологічного факультету Ангеліни Чемерис.
Такі конкурси детальніше знайомлять студентів молодших курсів з реальними можливостями отримати запрошення на навчання та стажування за кордоном, сприяють популяризації міжнародних освітніх програм за участі іноземних ВНЗ, з якими у ЗНУ укладені угоди про співпрацю.
Наступний конкурс «International Impressions» міжнародний відділ планує провести навесні.

Біологічний факультет ЗНУ