Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет ЗНУ плідно співпрацює із запорізьким ліцеєм № 105

Математичний факультет ЗНУ плідно співпрацює із запорізьким ліцеєм № 105

18.11.2011 10:56 Математичний факультет профорієнтаційна робота конкурс

Співробітництво між нашим університетом та ліцеєм проходить з навчального, наукового та профорієнтаційного напряму з часу заснування ліцею.

Ліцей № 105 - досить відомий навчальний заклад Жовтневого району м. Запоріжжя. Професійність роботи його вчителів та учнів підтверджена багатьма призовими місцями та грамотами на різнопланових змаганнях із навчання та творчості, зокрема, його учнів не раз відзначали у галузях математики, фізики, інформатики.
Викладачі математичного факультету ЗНУ - Г. Циммерман, І. Зіновєєв, О. Спиця -проводять у ліцеї заняття з профільних спецкурсів (інформатика, математика), готують учнів до конкурсу Малої академії наук та олімпіад. Студенти факультету проходять педагогічну практику на базі ліцею, багато його випускників вступають на математичний факультет нашого ВНЗ.
З 14 листопада у ліцеї проходить тиждень інформатики. Під час заходу традиційно проводяться цікаві вікторини, конкурси, олімпіада. Зрозуміло, що найбільшу зацікавленість демонструють старшокласники, бо їм незабаром обирати майбутню професію та виш для подальшого навчання.
15 листопада за участі заступника декана математичного факультету Г. Циммерманом було підготовлено та проведено конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія». Учні 10-11-х класів (профілі: «математика», «фізика» та «інформатика») продемонстрували цікаві тематичні презентації, використавши сучасні комп’ютерні засоби. А голова журі конкурсу Г.Циммерман повідомив присутнім цікаву і корисну інформацію щодо професій, пов’язаних із використанням комп’ютерних технологій. Також розповів про навчання на математичному факультеті ЗНУ за спеціальностями «Математика», «Прикладна математика», «Інформатика», «Програмна інженерія» та запросив продовжити навчання саме на математичному факультеті Запорізького національного університету.
Наприкінці заходу оголосили переможців конкурсу комп’ютерних презентацій. Ними стали Віктор Ямпольський, учень 11 класу з роботою на тему «Професія програміст» та Юлія Стешенко, учениця 10 класу з роботою на тему «Психолог – це покликання».
Захід видався цікавим та багатолюдним (більш ніж 20 конкурсантів і 30 глядачів).

Математичний факультет

Схожі новини