Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Флешмоб на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ

Флешмоб на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ

28.11.2011 12:38 Факультет соціальної педагогіки та психології Концерт Круглий стіл

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Студенти факультету соціальної педагогіки та психології організували та представили флешмоб, тим самим підкреслили свою небайдужість до цієї проблеми. Також студенти та викладачі факультету приєдналися до всесвітньої та всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства», що триває з 25 листопада по 10 грудня.

У постановці студентів (В. Гунько та Т. Медведев) учасники флешмобу проілюстрували гендерну нерівність в суспільстві та зверхнє ставлення чоловіків до жінок. Продовженням сюжету стала зміна ролей чоловіка та жінки в побутовій та соціальній сферах. Під час кульмінації були показані сцени, з яких починається систематичне насильство в сім’ї, а закінчилося все сценою «Стоп насильству!».
Студрада та викладачі факультету СПП висловлюють свою подяку студентам - учасникам флешмобу: Марії Степанець, Анастасії Клімовій, Марії Ратніковії, Катерині Зайченко, Саші Борисенко, Дмитрові Газіну, Володимиру Закарлюці, Маргариті Крусір.
Наступний захід - круглий стіл на тему «Попередження насильства в сім’ї: можливості соціально-педагогічного вирішення проблеми», який заплановано на 28 листопада о 14:15, в 222 ауд. навчального корпусу №8.

Редакційна колегія «SPP LIFE»

Схожі новини