Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виступ Анатолія Сердюка на економічному факультеті ЗНУ

Виступ Анатолія Сердюка на економічному факультеті ЗНУ

30.11.2011 11:08 Економічний факультет Концерт Випускники Презентація дисків

Співак та композитор Анатолій Сердюк презентував свої диски студентам економічного факультету ЗНУ. Саме він є автором музики до гімну цього факультету, слова для якого написала випускниця економічного факультету Вікторія Шаповалова.

Вступне слово під час презентації надали декану економічного факультету, доктору економічних наук, професору Аллі Череп, яка подякувала композитору за цікаву зустріч та розповіла студентам про відомого випускника нашого університету.
Анатолій Сердюк виконав кілька своїх пісень та розповів про свій творчий шлях. Він є автором музики до 150 пісень. В його творчому доробку 8 альбомів, 15 дисків, 10 сольних концертних програм, близько 1500 виступів в Україні та за кордоном, 17 відеокліпів, 4 авторських нотних збірника.
Працює Анатолій Сердюк в стилі української естрадної пісні й поп-музики. Пісням притаманні глибока змістовність, виразна мелодійність, народність, патріотизм. У репертуарі багато вальсів, романсів; вирізняються «махновський» і козацький цикли пісень з елементами театралізації у виконанні. Співпрацює із сучасними українськими поетами.
Його творчість вшанована і любов'ю численних прихильників української естради, і високим професійним визнанням.

Олена Ярошенко

Схожі новини