Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ провели конкурс знавців ландшафтного дизайну

На біологічному факультеті ЗНУ провели конкурс знавців ландшафтного дизайну

01.12.2011 11:29 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Конкурс

У вівторок, 29 листопада, біологи ЗНУ в рамках святкування 25-річчя факультету провели традиційний щорічний конкурс «Кращий знавець ландшафтного дизайну». Тема цьогорічного конкурсу - «Природа нашого краю».

Студенти змагалися в трьох конкурсних завданнях. Спочатку команди біологів боролися за перемогу у вікторині, відповідаючи на питання письмово. Тим часом, на розгляд журі та присутніх були представлені конкурсні роботи у номінаціях малюнок, композиція із природних матеріалів, ікебана. Також студенти і викладачі обрали найкращі світлини. Оцінювала роботи комісія на чолі із завідувачем кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, професором, доктором біологічних наук Віктором Ляхом. До складу журі також входили доценти кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Олена Войтович та Ірина Полякова.
За результатами конкурсу найкращими у вікторині були визнані студенти п’ятого курсу (спеціалізація лісове і садово-паркове господарство), друге місце посіла команда третього курсу (біологія), третє місце у п’ятого курсу (біологія).
У фотоконкурсі перше місце посіла Катерина Калмикова, друге - Дарина Кобзева, третє – Антоніна Міщук. Кращою ікебаною журі визнало роботу Наталії Ушкевич, нагороду за найкрасивішу композицію із природних матеріалів присудили Анастасії Леліковій. Найкращий малюнок належав пензлю Дарини Кобзевої.
Особливе захоплення у журі та студентів викликала композиція із природних матеріалів створена Наталією Ушкевич, якій одноголосно присудили приз глядацьких симпатій.

Наталія Логвиненко

Схожі новини