Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня працівників прокуратури у ЗНУ влаштували брейн-ринг

До Дня працівників прокуратури у ЗНУ влаштували брейн-ринг

02.12.2011 12:06 Все Факультети Юридичний юридичний факультет право конкурс

1 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету між студентами 1 та 2 курсів відбувся брейн-ринг, приурочений до Дня працівників прокуратури. Питання інтелектуального змагання були розроблені на основі Закону України «Про прокуратуру», ухваленого 5 листопада 1991 року.

Ведучою заходу виступила студентка четвертого курсу Ксенія Мяснянкіна. Вона ж і розробила близько 25 питань, на які мали відповісти у першому турі 10 учасників цього змагання.
У другому турі самі студенти ставили один одному питання і знаходили на них правильні відповіді. Оцінювали знання студентів запрошені на захід експерти – доценти кафедри історії та теорії держави та права Олександр Ганзенко й Олексій Макаренко. До речі, саме вони викладають на молодших курсах предмет «Судові та правоохоронні органи».
У результаті напруженого змагання переможцем став другокурсник Антон Сторчак. Також, як найактивніші студенти були відзначені Дмитро Супрун й Олег Карнаух, який виступив із доповіддю щодо історії формування прокуратури. У результаті між учасниками заходу виникла плідна дискусія щодо цього питання.

Таміла Тарасенко

Схожі новини