Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 10 років відділенню іспанської мови та літератури ФІФ

10 років відділенню іспанської мови та літератури ФІФ

02.12.2011 12:26 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології Концерт Річниця

1 грудня відділення іспанської мови та літератури факультету іноземної філології ЗНУ відзначило свій ювілей – 10 років.

З нагоди свята студенти підготували чудовий концерт в кращих іспанських традиціях. До організації заходу були залучені студенти 1-5 курсів відділення іспанської мови та літератури. Також було підготовлено кілька презентацій на теми: «Як все починалося», «Наші викладачі», «Наші випускники», «Наші таланти».
З привітальним словом до студентів та викладачів звернулися декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Галина Морошкіна та завідувач кафедри романської філології і перекладу, доцент Ірина Шаргай.
Доцент кафедри романської філології та перекладу Надія Стрюкова привітала всіх присутніх з ювілеєм іспанською мовою. Так само студентів привітав зі святом і латиноамериканець Карлос Моралес, який ось вже десять років вважається вірним товаришем відділення іспанської мови та літератури.
Ведучими концерту були студентка 3 курсу Валерія Кривуля та студентка 2 курсу Вікторія Ткаченко.
Найбільш цікавим номером була сценка «Сон студента» за участю викладачів. Надія Стрюкова, Ганна Клименко, Оксана Телкова та Марія Суслова грали студентів. А студентці 4 курсу Антоніні Еремеєвій випала можливість відчути себе у ролі викладача.
Привітала присутніх зі святом «золотий голос» відділення, студентка 4 курсу Євгенія Кондрашова, яка до того ж була і автором сценарію свята.
Студенти Надія Лавренко та Олександр Слобожан подарували всім присутнім танго, Яна Телкова та Дмитро Букай – бальний танець, а Олександра Романенко – вокальний номер.
Завітав на річницю і танцювальний колектив «Каса Латіна», які виконали сальсу. А голова студентської ради факультету іноземної філології Богдан Корнелюк не лише приймав активну участь у концерті, але й звернувся з привітальним словом до відділення іспанської мови та літератури. Вокальні номери підготували і студенти 1-3 курсів.
Нагадаємо, що відділення іспанської мови та літератури створено на факультеті іноземної філології ЗНУ в 1991 році на базі кафедри романської філології і перекладу.

Олена Ярошенко

Схожі новини