Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 40-річчя історичного факультету: концерт — у подарунок

До 40-річчя історичного факультету: концерт — у подарунок

06.12.2011 14:53 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет концерт ювілей

Історичний факультет ЗНУ відсвяткував своє 40-річчя. Другого грудня відбувся заключний концерт, під час якого підбили підсумки тижня факультету і назвали імена найкращих студентів.

Розпочався захід на урочистій ноті — виконанням Гімну факультету. Також під час концерту було сказано немало про досягнення факультету, його викладачів, студентів і випускників, пролунали слова подяки на адресу професорсько-викладацького складу.
Гості свята взяли участь у конкурсі на найкраще привітання факультету з днем народження. На початку свята до студентів, викладачів та гостей звернулись декан факультету Віктор Ткаченко, заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко, виконуючий обов’язки голови студентської ради історичного факультету Михайло Євсєєв. Були відзначені грамотами найактивніші студенти.
А гарний настрій присутнім створювали своїми чудовими піснями Олександр Мінаєв, Сергій Богданов, Микола Чемерис, а також - довершені хореографічні номери від Насті Білої, Ксенії Булигіної, Олесі Кряквіної, театралізована постановка за твором Михайла Старицького «За двома зайцями» (студенти першого курсу) та інші виступи талановитих студентів факультету.

Схожі новини