Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП співпрацює з медичним університетом

Факультет СПП співпрацює з медичним університетом

07.12.2011 11:57 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології

В рамках співробітництва вищих навчальних закладів Запорізького регіону керівництво Запорізького державного медичного університету звернулось на факультет соціальної педагогіки та психології з проханням надати методичну допомогу в організації у своєму виші школи педагогічної майстерності.

Викладачі факультету взяли участь у проведенні курсів педагогічної майстерності для молодих викладачів Запорізького медичного університету.
Декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пономаренко допомогла розробити навчальний план для слухачів, визначити найбільш проблемні та цікаві питання у організації навчального процесу у ВНЗ, методики викладання, методів оцінювання знань, застосування новітніх освітніх технологій, нормативно-правової бази вищої школи.
Лекції, які проводили професор Наталія Шевченко, професор Галина Локарєва та доцент Анжеліка Поплавська отримали схвальні відгуки як від слухачів курсів, так і від керівництва Запорізького медичного університету – ректора, доктора медичних наук, професора Юрія Колесника та проректора, доктора медичних наук, професора Юрія Нерянова.