Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Редактор «Порогів» перемогла в конкурсі від ОБСЄ

Редактор «Порогів» перемогла в конкурсі від ОБСЄ

07.12.2011 12:11 Все Факультети Журналістики

Викладач факультету журналістики Запорізького національного університету, провідний редактор порталу «Пороги» та постійний автор «Телекритики» Наталія Виговська стала призером конкурсу на кращу публікацію, що висвітлює питання журналістської відповідальності, професійної етики та саморегуляції із матеріалом «Журналистские драконы, этический кодекс и журналисты “от кутюр”».

Конкурс проходив у рамках проекту «Підвищення стандартів професійної етики і запровадження саморегуляції серед українських журналістів». Організаторами виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні Любомир Копай спільно з українською Комісією з журналістської етики (голова – Володимир Мостовий).
Переможцем конкурсу став директор Рівненського агентства журналістських розслідувань Володимир Торбіч із телепрограмою «Медіа-корупція». Серед інших призерів Наталія Виговська (Запоріжжя), Галина Шевченко (Кіровоградська область), Володимир Павлов (Львів), Олександр Ворошилов (Закарпатська область) та Мар’яна П’єцух. Усі учасники отримали сертифікати та грошові винагороди.
Зі статтями переможців можна буде ознайомитися на «Телекритиці». Деякі матеріали увійдуть до посібника з журналістської етики для студентів факультетів журналістики вищих навчальних закладів України.

Катерина Полякова