Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ провів семінар для вчителів права

Юридичний факультет ЗНУ провів семінар для вчителів права

07.12.2011 12:14 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів Семінари

Сьогодні у Запорізькому національному університеті в рамках тижня права проходить щорічний семінар-практикум для вчителів «Сучасні пріоритети методики викладання дисципліни «Основи правознавства».

Семінар організовано юридичним факультетом ЗНУ за підтримки Обласного управління юстиції та Ліги студентів Асоціації правників України.
Як зазначила доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, понад сто учасників семінару (вчителі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів) із Запоріжжя та області щорічно в стінах нашого університету мають змогу отримати докладну інформацію про нові нормативно-правові акти, новинки юридичної публіцистики, вдосконалити методику викладання права, перевірки учнівських знань, підготовки конкурсних робіт.
Крім того, правники ЗНУ знайомлять учителів із новими науковими джерелами, надають консультації з питань написання учнівських наукових конкурсних робіт у рамках олімпіад МАН. Семінар включає не лише лекції, а і практичні заняття та майстер-класи. Спектр питань широкий (теорія держави і права, реформування судових органів, конституційна реформа, питання трудового кодексу, житлове законодавство, екологія, кримінальне та адміністративне право), оскільки протягом року в законодавчій базі відбувається багато змін.
Семінар триває протягом дня. Слід зазначити, що під час усього Тижня права в Україні Наукове товариство студентів та аспірантів юридичного факультету ЗНУ на чолі із Ксенією Мяснянкіною проводить виїзні консультації з питань права для учнів запорізьких шкіл.

Наталія Логвиненко

Схожі новини