Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри факультету журналістики ЗНУ взяли участь у науковому семінарі на базі Класичного приватного університету

08.12.2011 10:47 Все Факультети Журналістики факультет журналістики наукове товариство студентів та аспірантів семінари

2 грудня актив Наукового товариства студентів та аспірантів факультету журналістики Запорізького національного університету разом із викладачами відвідав засідання постійного наукового семінару Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету.

Під час заходу дискусія точилася навколо доповіді «Телебачення для дітей в Україні: змістовно-тематичний та інформаційно-емоційний потенціал». До речі, тема цієї наукової розвідки затверджена, як тема докторської дисертації. Доповідач – завідувач кафедри реклами та зв’язків із громадськістю ІЖМК КПУ, доцент, кандидат філологічних наук Інна Пінчук.
Як наголосив керівник наукового семінару, професор кафедри видавничої справи, редагування та української філології ІЖМК КПУ, доктор філологічних наук Зіновій Партико, завдання семінару та присутніх полягає у тому, щоб допомогти доповідачеві удосконалити його роботу. Саме тому він закликав ставити питання та активно брати участь в обговоренні.
«Об’єктом цього дослідження є телепрограми для дитячої та юнацької аудиторії, розглянуті в системі телевізійного мовлення в Україні, – зауважила Інна Пінчук. – Ми обрали саме таке формулювання, тому що діти не завжди віддають перевагу українському контенту». Вона детально зупинилася на експериментах, які проводились у межах дослідження, та представила власну монографію «Дитяче телебачення в Україні».

Катерина Полякова,
голова НТСА факультету журналістики