Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перспективи співробітництва молодих вчених обговорили на факультеті фізичного виховання ЗНУ

Перспективи співробітництва молодих вчених обговорили на факультеті фізичного виховання ЗНУ

08.12.2011 10:57 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання наукове товариство студентів та аспірантів круглий стіл

На факультеті фізичного виховання відбулося засідання круглого столу «Перспективи міжвузівського співробітництва молодих вчених Запорізького регіону». В заході взяли участь 12 студентів різних курсів факультету фізичного виховання.

Модератором засідання виступила голова Ради молодих учених факультету фізичного виховання Анна Страколист. Завітала на зустріч і голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок. Під час засідання було відзначено найбільш цікаві та інформативні доповіді різної проблематики.
Змістовним був виступ Юлії Турчик на тему «Шкідливість професійного спорту». Вона звернула увагу на головні наслідки заняття професійним спортом, особливо за сучасними стандартами. На темі особливостей реабілітації людей похилого віку у своїй доповіді зупинилася студентка Інна Губа.
Також без уваги не залишилася робота з іншими категоріями населення. Марія Суручанта Оксана Сокол розглянули проблему реабілітації серед вагітних жінок з метою попередження розвитку передпатологічних та патологічних станів та організації превентивного комплексу реабілітаційних заходів для вирішення цього питання. Олена Баришникова у своїй науковій розвідці звернулася до проблеми гіподинамії серед дітей шкільного віку. Зацікавлення учасників викликали змістовні виступи Євгена Маркаданова та Оксани Юдиної. Євген акцентував увагу присутніх на правовій сфері зайняття спортом та окреслив питання інтелектуальної власності у спорті. Ця тема на сьогодні є актуальною. Кульмінаційним виступом стала доповідь Оксани Юдиної про тренування емоційної сфери людини за допомогою спортивної діяльності, а також - участь усіх членів засідання круглого столу в анкетуванні з метою виявлення власного емоційного профілю.
Отже, цей захід пройшов успішно та обов’язково матиме продовження, що сприятиме розвитку студентської науки та у перспективі - збереженню та зміцненню здоров’я людей.

Анна Страколист,
голова Ради молодих вчених факультету фізичного виховання,
викладач кафедри фізичної реабілітації

Схожі новини