Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ побували із допомогою у вихованців інтернату №1

Юристи ЗНУ побували із допомогою у вихованців інтернату №1

12.12.2011 15:10 Все Факультети Юридичний Благодійність концерт Юридичний факультет

Представники юридичного факультету ЗНУ напередодні вихідних провели два благодійних заходи.

Студенти юридичного факультету на чолі із заступником декана юридичного факультету ЗНУ з виховної роботи Віктором Сабадашем та викладачем кафедри конституційного та трудового права Миколою Мартиновим розвісили на деревах біля V навчального корпусу годівниці для птахів. Відтепер за ними будуть наглядати і періодично наповнювати зерном.
Цього ж дня юристи ЗНУ провели благодійний концерт для вихованців Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1 - дітей хворих на поліомієліт та дитячий церебральний параліч. Вечір відкрили юні артисти Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району інсценізацією казки «Вовк та семеро козенят». Також перед глядачами виступили дитячий вокальний ансамбль «Смайлики», колектив сучасного танцю «Новий стиль», а також талановиті вихованці школи-інтернату. Відомі запорізькі репери Гера Герц та Стас Простий виконали кілька своїх композицій. На завершення свята як гімн стійкості пролунала пісня «Тріумф»: треба боротися, кожен має внутрішню силу і може досягти будь-яких висот, поруч завжди є люди, які допоможуть.
Організатори свята – представники студради юридичного факультету Микита Пєтухов та Денис Шевченко разом із заступником декана Віктором Сабадашем - висловили подяку студентам та друзям із ЦДЮТ, а також всім, хто готував і брав участь у концерті. Віктор Петрович зауважив: «Сім років поспіль у нас відбувається акція «Юрфак – дітям». Ми підтримуємо зв’язки з дитбудинками, школами-інтернатами. Вже третій рік зустрічаємось із вихованцями інтернату №1». Діти отримали у подарунок м’ячі, спортінвентар та солодощі.
Микита Пєтухов додав, що наступного семестру студенти планують провести ще один благодійний концерт і подарувати інтернату корисні речі. А присутні у залі зробили свій невеличкий благодійний внесок на користь дітей-інвалідів.

Олена Хлистун

Схожі новини