Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціології та управління взяли участь у Міжнародній конференції з проблем волонтерського руху

Представники факультету соціології та управління взяли участь у Міжнародній конференції з проблем волонтерського руху

14.12.2011 10:57 Все Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління наукова конференція благодійність міжнародна конференція волонтерська діяльність

Викладачі та студенти факультету соціології та управління Запорізького національного університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Психологічне забезпечення волонтерської діяльності», яка проходила 25-27 листопада 2011 року у Львові.

Захід організовано за участі кафедри психології Львівського національного університету ім. І. Франка та Регіональною Спілкою «Справа Кольпінга» (м. Чернівці). Під час конференції висвітлювалися основні проблеми волонтерської діяльності за кордоном і в Україні та засоби їх вирішення. Важливим питанням стала мотивація і залучення добровольців до волонтерської діяльності.
Завдяки програмам обміну була організована зустріч із волонтерами Німеччини. Вони розповіли про власний досвід роботи з реалізації програм волонтерства, способи залучення та мотивації волонтерів.
У рамках конференції був проведений тренінг волонтерської роботи для молоді. У заході також взяли участь представники самоврядування Університету третього віку. Це безкоштовний навчальний заклад для людей похилого віку, де вони навчаються, спілкуються й активно проводять вільний час, займаючись волонтерською діяльністю, допомагаючи самотнім та хворим ровесникам та дітям з обмеженими можливостями.
Представники Запорізького національного університету взяли найактивнішу участь у конференції, виступили з доповідями щодо проектування волонтерського руху та мотивації студентів, розповіли про досвід організації та роботи волонтерського руху на факультеті соціології та управління.
За підсумками роботи конференції ухвалили резолюцію, в якій, зокрема, відобразили необхідність документальної фіксації досвіду участі добровольців у конкретних волонтерських заходах та врахування такого досвіду при вступі у ВНЗ та прийомі на роботу у відповідних сферах діяльності.
У майбутньому планується активна співпраця з міжнародними волонтерськими організаціями задля обміну досвідом, покращення стану волонтерства і підвищення статусу волонтерів в Україні.

Факультет соціології та управління ЗНУ

Схожі новини