Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики обговорили, як створити успішний блог

На факультеті журналістики обговорили, як створити успішний блог

14.12.2011 13:14 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики круглий стіл Наукове товариство студентів та аспірантів

На факультеті журналістики відбулося засідання круглого столу: «Блог як частина журналістської професії».

Під час заходу йшлося про те, що розвиток сучасних технологій у ХХІ столітті диктує свої правила. Так, сучасний журналіст – не лише спеціаліст преси, телебачення чи радіо, це робітник «3 в 1», котрий повинен вміти абсолютно все. Крім того, прискорення розвитку Інтернет-журналістики дає можливість реалізуватися у Всесвітній павутині молодим та талановитим.
Студенти третього курсу під керівництвом заступника декана факультету журналістики з наукової роботи Людмили Чернявської та членів НТСА Дмитра Короля та Дар’ї Андрєєвої з’ясували, що таке «блог» та «блогосфера». Також вони виокремили основні компоненти стандартного блогу, обговорили досвід світових та українських блогерів. Крім того, учасники круглого столу спробували вибудувати методику для створення успішного блогу-«тисячника», тобто такого, який читало б більше тисячі осіб.
У ході дискусії багато студентів виявили бажання вести свій власний блог, який мав би соціальну значущість і слугував прикладом професійної журналістської роботи.

Член НТСА факультету журналістики
Дар’я Андрєєва

Схожі новини