Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник аспірантури ЗНУ — серед переможців Диктанту національної єдності

Випускник аспірантури ЗНУ — серед переможців Диктанту національної єдності

15.12.2011 14:38 Все Факультети Філологічний філологічний факультет конкурс перемога

У Києві нагородили переможців Диктанту національної єдності, який уже 11-й рік поспіль проводить Національна радіокомпанія. Диктант усі охочі писали 9 листопада - у День української писемності та мови. Серед 54 переможців є представник Запорізького краю – співак і композитор Анатолій Сердюк, який цього року завершив навчання в аспірантурі Запорізького національного університету.

Цього року в акції взяли участь близько сімнадцяти з половиною тисяч радіослухачів, які надіслали листи з майже двадцяти країн світу. Кілька сотень листів надійшло і від запорізьких учасників радіодиктанту. Без помилок диктант написали лише 54 учасника. Це, в основному, мешканці столиці й Київської області, а також Львова.
На церемонії нагородження переможців, яка відбулася 7 грудня 2011 року в прес-центрі Українського радіо на Хрещатику, Анатолій Сердюк крім призів отримав ще й символічне звання співака-інтелектуала. Під час заходу композитор виконав для організаторів конкурсу i журналістів свою нову пісню «Хортиця» на слова Віри Коваль.
Він також зазначив, що свою перемогу присвячує рідному краю та Запорізькому національному університету. Цього року митець завершив навчання в аспірантурі ЗНУ (науковий керівник — декан філологічного факультету, доцент Тамара Хом’як) і готується до захисту дисертації. Катерина Гопенко

Схожі новини