Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Подаруй мені надію

Подаруй мені надію

23.12.2011 13:17 Все Факультети Філологічний Благодійність концерт Філологічний факультет

Під таким гаслом філологічний факультет ЗНУ провів вчора благодійний концерт. Зібрані кошти підуть на підтримку студентів філфаку, які мають серйозні хронічні захворювання і потребують постійної медичної допомоги.

Милосердя, людяність – риси, притаманні небайдужим людям. Студенти різних факультетів ЗНУ часто проводять благодійні акції, допомагають дітям-сиротам, інвалідам з дитбудинків та інтернатів. Філологи ЗНУ цього разу вирішили провести благодійний захід у формі концертного вечора.
Тема співчуття, небайдужості до проблем важко хворих звучала протягом усієї програми. Монологи, сценки, вірші, танці та пісні, що представили юні артисти-аматори, вся програма зустрічі, стверджувала - треба боротися, тим більше, коли поряд друзі, готові прийти на допомогу. «Поспішайте допомагати!» - закликали у своїх пісенних композиціях Микола Білик та Ксенія Шерстюкова, Мерім Костинська, Юлія Данилюк та інші виконавці.
Понад тисячу гривень зібрали волонтери під час концерту. До цієї суми додали грошові внески від студентів та викладачів факультету. Такі заходи стали вже традиційними і додають впевненості у власних силах тим, хто потребує допомоги.

Олена Хлистун

Схожі новини