Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ — серед переможців конкурсу соціальної реклами

Студенти ЗНУ — серед переможців конкурсу соціальної реклами

26.12.2011 13:05 Все Факультети Біологічний Економічний Математичний Менеджменту Соціології та управління Фізичного виховання Конкурс Здоров’я

23 грудня у ЗНУ нагороджено переможців конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді!» та університетського етапу «Здоровим бути модно. Обери життя!»

Його організували та провели Відділ по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради та Запорізький національний університет. Виставка робіт і нагородження учасників, а також демонстрація найкращих роликів конкурсантів проходила в актовій залі ІІ навчального корпусу ЗНУ.
Приємно, що до участі в конкурсі долучилася велика кількість учасників. Серед них – студенти, учні шкіл і гімназій, учителі, спортивні інструктори.
Пропаганда здорового способу життя – це один із напрямків діяльності Відділу виховної роботи Запорізького національного університету. Тому так багато студентів саме нашого університету не залишилися осторонь від створення соціальної реклами та пропаганди здорового способу життя. Учасників і переможців конкурсу «Здоровим бути модно! Обери життя!» та міського конкурсу соціальної реклами привітав в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар:
- Щиро вітаю в стінах Запорізького національного університету молодих, талановитих, небайдужих особистостей. Здоров’я нації - наша спільна мета, і досягти її ми можемо, лише об’єднавши зусилля держави та кожного громадянина. Ви – еліта нації, і на вас лягає відповідальність про власне здоров’я та здоров’я інших. Треба пам’ятати, що саме здоров’я – основа і соціального майбуття, і успішної кар’єри, й особистого щасливого життя.
Присутнім продемонстрували найкращі відеоролики з соціальної реклами: життя – це рух, проти насильства, інвалідність – не вирок тощо. Надзвичайно емоційні, вражаючі роботи дітей і молоді свідчать про їх небайдуже ставлення до цього питання та активну громадську позицію.
Привітання, грамоти та цінні подарунки переможці отримали з рук начальника Відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігоря Філіпенка, головного лікаря Комунального закладу «Міський Центр здоров’я» Юлії Шпоньки, керівників ЗНУ та представників інших організацій. На конкурс соціальної реклами були представлені роботи за темами «Обирай здоровий спосіб життя!», «Профілактика алкоголізму в молодіжному середовищі», «Стоп-наркотик», «Профілактика тютюнопаління у дитячому та молодіжному середовищі», «СНІД – збережи життя». Усього - 46 робіт від 56 авторів у різних номінаціях: «Буклет», «Плакат», «Відеоролик», «Аудиоролик». Більшість учасників і переможців – студенти ЗНУ: Дмитро Задорожний, Ганна Ломова, Ксенія Шевякова, Анастасія Бобришева, Катерина Тимофєєва та інші. Найбільш активну участь у конкурсі взяли студенти факультетів фізичного виховання та економічного.
Грамотами були також відзначені активні учасники університетського конкурсу. Перші місця посіли роботи студентів Анни Гуйтор, Сніжанни Бочкарьової та Альони Пікенер (математичного факультету), Юлії Бучан, Аліни Федченко та Ольги Цимаєнко (факультет соціології та управління), Аліни Остах (менеджменту), Катерини Тимофєєвої (біологічний), Анастасії Оверченко (Економіко-правничого коледжу). За найкращу пропаганду здорового способу життя нагороджена студентка філологічного факультету Ксенія Шевякова, за пропаганду прагнення до життя - студентка економічного факультету Анастасія Бобришева. Учасники та переможці отримали пісенне привітання від студентів ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини