Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Одного разу на Різдво...»

«Одного разу на Різдво...»

27.12.2011 09:52

«Одного разу на Різдво...» - під таким гаслом 24 грудня у стінах Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків» відбулося свято для дітей, присвячене святкуванню Різдва та Нового року.

На урочистий захід були запрошені діти та їхні батьки. Свято розпочалося зі вступного слова Директора центру вивчення іноземних мов Наталії Костенко, яка розповіла про традиції святкування Різдва в англомовних країнах.
Діти, які навчаються у Центрі, відтворили фрагмент казки «Грінч, який вкрав Різдво» двома мовами – рідною та англійською. Роль Грінча виконала студентка 3-го курсу факультету іноземної філології (німецька мова та література) Ганна Кулікова, для якої це було можливістю проявити свої навички та вміння роботи з дітьми. Після вистави діти брали участь у конкурсах, розгадували загадки Грінча, розповідали вірші.
Головна ідея свята полягала в тому, що ми завжди повинні пам'ятати про своїх близьких людей, і Різдво - це чудова можливість нагадати усім про свою любов. Наприкінці вистави Грінч з негативного персонажу перетворився на доброго, адже діти зрозуміли самі та допомогли зрозуміти Грінчу, «...що не подарунки Різдво, ...а важливо лише сердець тепло...»
Батькам також не довелося нудьгувати, адже їм було запропоновано проявити свою творчість та уяву разом зі своїми дітьми, намалювавши «різдвяні відчуття» (подарунки, листівки, героїв Різдва та Нового року).
Наприкінці свята всі учасники і гості отримали подарунки та безліч чудових вражень.
Колектив Центру «Англійська для малюків» вітає всіх з прийдешніми святами та бажає щастя і наснаги у Новому році! Бережіть тепло своїх сердець!

Варвара Петросова,
викладач центру «Англійська для малюків»