Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дітям – свято, студентам – практика

Дітям – свято, студентам – практика

28.12.2011 15:14 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Студентський театр Новий рік та Різдво

Доброю традицією у ЗНУ стали новорічні ялинки та спектаклі для дітей співробітників нашого вишу. І цього року адміністрація та профком Запорізького національного потурбувалися про святковий сюрприз та подарунки від Діда Мороза.

Свято підготували учасники студентського театру факультету соціальної педагогіки та психології. В ньому задіяні студенти 2-3 курсу напряму «Театральне мистецтво» та першокурсники - ряжені, що зустрічали малечу прямо на вході 8 навчального корпусу (ПК ім. В. Дроб’язка) з шоколадними монетками – на щастя. У фойє перед актовою залою дітей чекала цікава інтермедія, з веселими клоунами, казковими героями, Бабою-Ягою, персоніфікованими символами року минулого та прийдешнього - Кроликом та Дракончиком, Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти отримали безліч задоволення від різноманіття свята: скоморохи з танцями, хороводи у колі друзів, кричалки, солодкі подарунки від Мороза та чудова ялинка, яку дружно попросили засяяти. Маленькі глядачі були у захваті і від кількості солодощів, що отримали від казкових персонажів!
Після гомінкого свята дітей запросили на виставу за п’єсою А. Усачова «Іван-коров’ячий син» у постановці викладача факультету СПП, народного артиста України, режисера Олександра Короля.
Голова профспілкового комітету Борис Павловський відзначив позитивну тенденцію до зростання кількості відвідувачів новорічного свята цього року.

Олена Хлистун

Схожі новини