Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ обговорили «Міфи екології»

На біологічному факультеті ЗНУ обговорили «Міфи екології»

29.12.2011 09:14 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів Круглий стіл

28 грудня на біологічному факультеті ЗНУ провели щорічний круглий стіл «Міфи екології». Цього року доповіді науковців висвітлювали тему «Мутагенез та канцерогенез промислових регіонів Південно-Східної України». Захід відбувся у рамках святкування 25-річчя факультету.

До участі у круглому столі організатори (наукове товариство студентів та аспірантів біологічного факультету) запросили студентів, викладачів та науковців. Усіх присутніх привітала декан біологічного факультету професор Людмила Омельянчик. Професор Валентина Бовт запросила молодих науковців до обговорення.
Під час урочистого заходу також підбили підсумки року та нагородили грамотами та дипломами найактивніших молодих науковців. Визнання та подяку за активну участь у науковому житті біологічного факультету отримали: Христина Купєй, Марія Тищенко, Тетяна Нікалайчук, Ганна Верес, Олена Кошуба та Тетяна Сопрунова.

Наталія Логвиненко

Схожі новини