Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ зустрічає перших вступників-2012

ЗНУ зустрічає перших вступників-2012

11.01.2012 12:26 Вступна кампанія-2012 Абітурієнт-2012 Запорізький педагогічний коледж

У ЗНУ розпочалася робота з підготовки до вступної кампанії-2012. 9 січня відбулася зустріч з цьогорічними випускниками Запорізького педагогічного коледжу.

Напередодні цієї зустрічі на базі педагогічного коледжу пройшла презентація напрямів підготовки та спеціальностей Запорізького національного університету. Робочу групу очолила відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бакаленко. За її результатами від студентів коледжу, які мають намір вступати у поточному році на педагогічні спеціальності до ЗНУ, надійшли заявки.
На днях близько 70 студентів коледжу завітали до Запорізького національного. Тут їх зустріли й привітали керівник відділу з навчальної роботи Людмила Нестеренко, декани факультетів та їх заступники. Майбутнім вступникам, як завжди, розповіли про умови вступу на старші курси в нинішньому навчальному році, окреслили можливості й перспективи навчання. Після загальної частини гості розійшлися по факультетах (філологічний, ФІФ, СПП, історичний, математичний, фізвиховання). Тут визначилися із заявами та термінами проведення спеціальних курсів із здачі академічної різниці. Такі курси щорічно організовуються на базі університету і діють не перший рік з метою полегшити випускникам коледжів вступ до ЗНУ на старші курси.
Далі плануються провести подібні зустрічі й з представниками близько півтора десятка інших коледжів нашої області, з якими ЗНУ має щорічні договори про співробітництво. Так на біологічному факультеті діяльність курсів для вступників на старші курси планується розпочати з березня.
Проте студенти педагогічного коледжу – вже не перші вступники університету. Першими можна вважати власних вихованців – випускників Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які будуть зараховані до нашого вишу вже наприкінці січня. Зараз вони здають ДЕКи: спеціальності «Організація виробництва» (25 осіб) та «Туристичне обслуговування» (19). Незабаром вони поповнять лави студентства факультетів менеджменту та фізичного виховання.

Олена Хлистун

Схожі новини