Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась презентація нової книги Андрія Авдєєнка

У ЗНУ відбулась презентація нової книги Андрія Авдєєнка

18.01.2012 10:54 Презентація

У Запорізькому національному відбулася презентація нової книги доктора економічних наук, члена-кореспондента Малої Академії наук Андрія Авдєєнка «Україна – Русь Арійська». Це вже третя книга автора про праісторію нашої країни. Перші дві книги – «Правда руська» та «Лицо державы» - вже стали широковідомими та популярними.

На презентацію завітали президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула та його заступник Костянтин Рижов, завідувач відділу аспірантури і докторантури, доктор історичних наук, професор Геннадій Васильчук, а також голова наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету Світлана Доброскок, які були й організаторами цієї зустрічі.
Олександр Притула відзначив, що роботи автора характеризуються глобальним підходом та системним аналізом багатьох архівів та першоджерел, тому у правдивості фактів можна навіть не сумніватися. Крім того, на 90% у новій книзі «Україна – Русь Арійська» описана історія нашого запорізького краю. Тож Олександр Леонтійович подякував Андрію Івановичу за його важливу роботу з популяризації історії рідного краю.
Андрій Авдєєнко підкреслив важливість презентації нової книги для студентів. Він хотів би, щоб молодь прониклась його ідеями та продовжувала шанувати історію та культурні цінності нашої країни.

Олена Ярошенко

Схожі новини