Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося перше засідання вченої ради в цьому році

У ЗНУ відбулося перше засідання вченої ради в цьому році

03.02.2012 10:12 наука навчання нагороди вчена рада

31 січня у Запорізькому національному університеті відбулося перше у цьому році засідання вченої ради. Під час зібрання мова йшла про перспективи і здобутки наукової діяльності нашого вишу, його кадровий резерв, комп’ютеризацію й інформатизацію навчального процесу ЗНУ, стан навчально-наукової роботи на філологічному факультеті.

У доповіді проректора з наукової роботи професора Віктора Грищака йшлося про основні досягнення представників науково-педагогічного колективу ЗНУ у науковій сфері, а також про проблеми у цій галузі, шляхи їх вирішення й подальшого вдосконалення діяльності ЗНУ у цій галузі.
Проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков прозвітував про кадровий резерв керівництва університету і факультетів нашого вишу. У доповіді начальника ЦІТ Володимира Давидовського йшлося про особливості цьогорічної вступної кампанії: відбудеться міністерська реформа у порядку прийому й обробки даних під час приймальної кампанії, яка вимагатиме великого обсягу роботи від співробітників нашого університету. У свою чергу, представники ЗНУ, діяльність яких безпосередньо пов’язана із комп’ютеризацією вишу, можуть взяти участь у цій реформі, що позитивно вплине на імідж ВНЗ.
В.о. ректора Олександр Бондар звернувся до голови нещодавно створеної ради інформатизації і комп’ютеризації університету Віктора Грищака, аби той розробив план короткотермінової роботи Ради. У тому числі, надати пропозиції і щодо інклюзивної освіти (освіта, спрямована на людей з особливими потребами).
Декан філологічного факультету Тамара Хом’як розповіла про стан навчального процесу на факультеті. Зокрема, у доповіді йшлося про міжнародну діяльність, наукову роботу й кадрове забезпечення навчального процесу філологічного факультету.
Також під час вченої ради були вручені грамоти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Запорізької міської ради, Департаменту науки і освіти міської ради і подяки ректора ЗНУ. Віктора Грищака було відзначено нагородою Академії наук Вищої школи – медаллю імені Юрія Тарана-Жовніра.

Схожі новини