Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на факультеті соціології та управління ЗНУ

Вручення дипломів на факультеті соціології та управління ЗНУ

08.02.2012 11:49 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Випускники вручення дипломів

У ЗНУ відбулось урочисте вручення дипломів магістрам факультету соціології та управління спеціальностей «Соціологія» та «Державна служба».

З вітальним словом до студентів-випускників звернулися в.о. ректора Олександр Бондар, декан факультету соціології та управління, доктор філософських наук, професор Максим Лепський, а також завідувач кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, професор Віталій Воловик. Привітав студентів і голова студентської ради факультету соціології та управління Андрій Крупкін. Ведучими свята були Ігор Пилипенко та Марія Мокроусова.
Для випускників та гостей свята вокальні номери підготували студенти факультету соціології та управління Ольга Сікорська і Ігор Пилипенко.
Окрім дипломів магістра Максим Лепський вручив грамоти і подяки за особливі досягнення найактивнішим випускникам факультету. Студенти ж в свою чергу подякували всьому викладацькому складу та виконали гімн факультету соціології та управління.

Олена Ярошенко