Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація студентського інноваційного проекту у ЗНУ

Презентація студентського інноваційного проекту у ЗНУ

09.02.2012 15:05 Все Факультети Економічний Економічний факультет Конкурс Презентація

У Запорізькому національному відбулася презентація студентського інноваційного проекту з автоматизації бізнес-процесів підприємства у рамках проведення конкурсу «Автоматизація систем управління в економіці».

Організаторами конкурсу виступили кафедра «Економічної кібернетики» економічного факультету ЗНУ та ТОВ «Проком». За словами завідувача кафедри економічної кібернетики, доктора економічних наук, професора Наталії Максишко, подібний конкурс є новою формою навчального процесу. Його мета – моделювання професійної діяльності майбутніх фахівців зі спеціальності «Економічна кібернетика».
Свою роботу на зустрічі презентували студенти економічного факультету Віталій Ритов, Костянтин Турнов та Єгор Борсук. Ці студенти проходили практику у ТОВ «Проком», оскільки між ним та кафедрою «Економічної кібернетики» ЗНУ підписано договір про співпрацю. Тому презентація студентського інноваційного проекту стала свого роду захистом практики студентів та одночасно зразком того, як студентам -учасникам конкурсу «Автоматизація систем управління в економіці» - необхідно буде презентувати свої проекти.
Серед учасників презентації були кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри економічної кібернетики Тетяна Заховалко, доктор фізико-математичних наук, професор Ігор Козін, директор ТОВ «Проком» Сергій Бутенко, керівник ЦСН ТОВ «Проком», кандидат фізико-математичних наук Ірина Столярчук та викладачі економічного факультету.
Після презентації Наталія Максишко розповіла студентам про умови конкурсу проектів «Автоматизація систем управління в економіці». У ньому можуть взяти участь студенти 2-4 курсів спеціальності «Економічна кібернетика» економічного факультету. Конкурс проводиться у форматі ділової гри, у якій передбачається робота колективів та є імітацією роботи відділу автоматизації підприємства. Ігровий колектив формується з 5-9 осіб з урахуванням функціонального розподілу поставлених завдань.
Завданням конкурсу є розробка рішення з автоматизації системи управління підприємством або його підрозділів.
До 14 лютого необхідно подати заявки на участь у конкурсі, а презентацію аналітичної частини проектів планують провести вже 23 лютого. Презентація проектів та нагородження переможців відбудеться 29 березня у Запорізькому національному університеті.

Олена Ярошенко

Схожі новини