Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті підготувалися до проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

10.02.2012 09:32 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет наука навчання олімпіада перемога

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1187 від 13.10.2011 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році» Запорізький національний університет призначений базовим для проведення ІІ-го туру Конкурсу з напряму «Біологічні науки».

Для забезпечення підготовки та проведення IІ туру Конкурсу наказом в. о. ректора ЗНУ Олександра Бондаря на біологічному факультеті ЗНУ створено оргкомітет, склад галузевої конкурсної та апеляційної комісії. До складу комісій, крім викладачів біологічного факультету, увійшли провідні фахівці факультету фізичного виховання ЗНУ та Запорізького державного медичного університету, а також Сумського державного університету, Херсонського державного університету, Рівненського державного гуманітарного університету.
На рецензування до біологічного факультету надійшли 84 конкурсних студентських робіт з 36 ВНЗ різних куточків України.
Нижче наводимо список ВНЗ, які надіслали конкурсні роботи студентів, що перемогли в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на базі ЗНУ:
1. Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара;
2. Запорізький національний університет;
3. Львівський національний аграрний університет;
5. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
6. Навчально-науковий центр «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
7. Сумський державний університет;
8. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
9. Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка;
10. ДВНЗ «Ужгородський національний університет»;
11. Донецький національний університет;
12. Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка;
13. Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка;
14. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;
15. Львівський національний університет імені Івана Франка;
16. Житомирський державний університет імені Івана Франка;
17. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка;
18. Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова;
19. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;
20. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького;
21. Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського;
22. Херсонський державний університет;
23. Рівненський державний гуманітарний університет;
24. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна;
25. Інститут психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка;
26. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;
27. Буковинський державний медичний університет;
28. Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка;
29. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка;
30. Криворізький державний педагогічний університет;
31. Національний університет біоресурсів і природокористування України;
32. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
33. Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського;
34. Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва;
35. Волинський національний університет імені Лесі Українки;
36. Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

Біологічний факультет ЗНУ