Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-юристи ЗНУ обговорили нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»

Студенти-юристи ЗНУ обговорили нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»

14.02.2012 10:24 Все Факультети Юридичний право Круглий стіл Юридичний факультет

Вчора на юридичному факультеті відбулося засідання круглого столу з теми «Позитивні та негативні наслідки дії Закону України «Про виконавче провадження». Відбулося воно за ініціативи НТСА факультету, в його роботі взяли участь студенти ІІ-ІV курсів та гості.

Своїм досвідом зі студентами прийшли поділитися заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Запорізькій області Інна Панчук та головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів цього управління Олеся Давиденко. Для обговорення кожен учасник круглого столу представив доповідь, у якій провів порівняльний аналіз певної статті закону, окреслив позитивні і негативні сторони нової редакції. Виступи студентів доповнили консультації та поради експертів, які мають неабиякий досвід роботи у виконавчій сфері. Багато цінних порад юним колегам надала Інна Леонтіївна з питань регулювання виконавчої системи, наводила приклади з власної практики, допомагала сформувати кваліфікований погляд молодим юристам на діюче законодавство.
Загалом студенти дійшли позитивного висновку щодо переваг нової редакції ЗУ «Про виконавче провадження». За результатами роботи круглого столу грамотою за активну участь була відзначена голова НТСА юридичного факультету Ксенія Мяснянкіна. Цікаві доповіді також представили Кирило Латишев, Богдан Цюпило, Анна Єрмолаєва, Анна Спірідонова, Денис Супрун.

Олена Хлистун

Схожі новини