Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято закоханих на економічному та історичному факультетах

Свято закоханих на економічному та історичному факультетах

15.02.2012 09:47 Все Факультети Економічний Історії та міжнародних відносин Економічний факультет Історичний факультет Концерт День Святого Валентина

На економічному та історичному факультетах ЗНУ День Святого Валентина відзначили святковим концертом.
Перед початком свята закохані пари мали змогу «одружитися» і отримати «технічні паспорти» на наречених. Такою нагодою скористалися всі охочі.

Присутніх зі святом закоханих привітали декан економічного факультету Алла Череп та декан історичного факультету Віктор Ткаченко. Вони побажали студентам та викладачам щирої любові та романтичного настрою не лише в День Святого Валентина, але й в усі інші дні року.
Ведучими концерту були Юлія Фіщенко, Євгеній Піцик, Маргарита Зінченко та Максим Саватєєв. Вони розважали гостей свята веселими репліками, цікавими конкурсами та неочікуваними сюрпризами.
Студенти Олександр Мінаєв, Сергій Богданов, Ольга Сікорська, Аліна Сталева, Дар’я Лінник, Олександр Афонін та Анастасія Мельник подарували усім присутнім на святковому концерті свої пісні. А студенти Алла Лейбович та Микита Савьолов виконали танок кохання.
Свято для студентів та викладачів підготували студентські ради економічного та історичного факультетів за підтримки Центру культурно-масової роботи.

Олена Ярошенко