Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як доїхати трамваєм кохання до Економіко-правничого коледжу ЗНУ?

Як доїхати трамваєм кохання до Економіко-правничого коледжу ЗНУ?

15.02.2012 09:34 Економіко-правничий коледж День Святого Валентина

Щорічна міська акція «Трамвай кохання» відбулася 14 лютого до Дня всіх закоханих. Захід стартував у трампарку нашого міста. На відкриття трамваю кохання було запрошено студентів І курсу спеціальності «Правознавство» Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Таку честь студенти коледжу отримали завдяки активній участі у акції Мойсеєнка Андрія – студента І курсу групи К34-11 спеціальності «Правознавство». Андрій доклав багато зусиль, аби мешканці Запоріжжя побачили кольоровий, різнобарвний, оздоблений червоними серцями, трамвай.
Студенти коледжу отримали максимум позитивних вражень від проведеної організаторами акції і з великим задоволенням відповідали на запитання запорізьких журналістів. Хлопці та дівчата стали першими пасажирами відремонтованого та розфарбованого трамваю кохання і запевнили наступних пасажирів, що створена святкова атмосфера і веселий настрій стануть гарними попутниками для всіх в цей чарівний день.
Спонсори заходу презентували студентам коледжу смачний подарунок – великий торт у вигляді трамваю кохання. Так позитивно і романтично розпочався ранок Дня Святого Валентина для студентів Економіко-правничого коледжу, а далі на них чекала не менш цікава святкова програма у стінах 2 корпусу ЗНУ.

Олександра Данілкіна