Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підведено підсумки конкурсу пошукових і творчих робіт «Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді – 2011-2012»

Підведено підсумки конкурсу пошукових і творчих робіт «Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді – 2011-2012»

16.02.2012 12:41 Бібліотека Економіко-правничий коледж Нагороди Конкурс творчі роботи

У Центрі європейської інформації наукової бібліотеки Запорізького національного університету відбувся фінал конкурсу пошукових і творчих робіт для студентської молоді «Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді – 2011-2012».

На заході були присутні директор Центру європейської інформації Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова та голова Запорізької громадської організації «Людина і суспільство» Володимир Волох.
Конкурс проводився у рамках проекту товариства «Український народний дім в Чернівцях» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Організаторами конкурсу стали Центр європейської інформації та Наукова бібліотека Запорізького національного університету.
Основна мета конкурсу «Європа в Україні, Україна в Європі: очима молоді» - поглиблення знань молоді про Європу, формування європейського світогляду, більш глибокого усвідомлення європейської ідентичності України та Запорізького регіону, дослідження міжкультурних зв'язків України з країнами Європи.
В І-ому, заочному, турі взяли участь 62 студенти. Серед них представники коледжів та університетів міста, які подали на розгляд конкурсної комісії 56 робіт (рефератів, есе, фільмів, віршів, малюнків, презентацій), присвячених внеску українців у розвиток європейської та світової цивілізації. Після розгляду наданих робіт журі відібрало 21 роботу 23 студентів, які взяли участь у фінальному етапі.
Кращими роботами конкурсу визнані:
І місце - творча робота – відеофільми «7 чудес України» і «Чорнобиль та Європа» - Ірина Письменна, студентка Торгового коледжу;
ІІ місце - пошукова робота «Запорожье – родной край и его города-побратимы» - Катерина Шакало, студентка Торгового коледжу;
ІІІ місце - пошукова робота «Об’єднання України та Європи за допомогою діаспор» - Єлизавета Ткаченко, студентка Торгового коледжу.

За актуальність та змістовність викладення теми конкурсу, стурбованість майбутнім України і Європи, неординарність мислення журі запропонувало відзначити заохочувальними призами авторів наступних робіт:
- пошукова робота «Європейський романтизм і Україна» - Анастасія Михайлюкова, студентка Торгового коледжу;
- пошукова робота «Чеська Республіка» - Ольга Попова, студентка Економіко-правничого коледжу;
- творча робота, малюнок «Україна в Європі» - Дар’я Юдіна, м. Бердянськ.

Переможці конкурсу отримали грамоти та цінні подарунки, а всі учасники фіналу були нагороджені грамотами та подяками. Також почесними грамотами були нагороджені викладач Торгового коледжу Людмила Богданова та викладач Економіко-правничого коледжу Максим Носик.

Схожі новини