Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сьогодні у ЗНУ обговорюють нагальні питання прогнозування та проектування політичних ситуацій та процесів

01.03.2012 12:34 Все Факультети Соціології та управління Конференція Факультет соціології та управління міжнародна конференція

Міжнародна наукова конференція «Соціальне прогнозування та проектування політичних ситуацій та процесів» зібрала у стінах ЗНУ соціологів та політологів з усіх регіонів України, науковців із Росії.

Організаторами наукового заходу виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Запрізька ОДА, Запорізька обласна рада, Запорізький національний університет, факультет соціології та управління ЗНУ, Соціологічна асоціація України, Рязанський державний університет імені О.С. Єсеніна, Тюменський державний Університет, Проект ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ».
Як зазначив у вітальному слові проректор ЗНУ із наукової роботи Віктор Грищак, завдяки подібним заходам наукова спільнота уже традиційно має змогу поділитися здобутками, спрогнозувати шляхи можливого розвитку держави. Начальник управління освіти і науки Запорізької ОДА Олександр Вєрозубов наголосив, що тема конференції надзвичайно важлива для такої молодої держави, як Україна, оскільки прогнозування та планування політичного розвитку свідчить про цивілізованість і сталий розвиток країни.
На пленарному засіданні свої доповіді представили завідувач кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ, доктор філософських наук, професор Віталій Воловик, декан факультету соціології та управління, завідувач кафедри соціології ЗНУ, доктор філософських наук, доцент Максим Лепський, завідувач кафедри політології ЗНУ, кандидат філософських наук, доцент Тетяна Ніколаєва. Конференція у ЗНУ триватиме протягом двох днів, після пленарного засідання учасники продовжать роботу у п’яти секціях, де обговорять питання теорії та методології, діагностики та прогнозування розвитку політичних ситуацій та процесів.

Наталія Логвиненко