Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ обговорили проблеми і перспективи євроінтеграції

Студенти ЗНУ обговорили проблеми і перспективи євроінтеграції

02.03.2012 11:01 бібліотека конференція євроінтеграція

Першого березня у Науковій бібліотеці ЗНУ відбулась конференція «Угода про асоціацію – цінність, яку можна втратити», участь у якій взяли представники «Центру європейської інтеграції», громадських і молодіжних організацій, студенти різних вишів Запоріжжя.

Координатор проекту «Центр європейської інтеграції» у Запорізькій області Володимир Волох на початку заходу зазначив, що тема євроінтеграції має особливе значення для молоді, оскільки пропонує шляхи та механізми реалізації реальних реформ в Україні. Зустріч пройшла у форматі дискусійного клубу, студенти жваво обговорювали питання необхідності для України вступу до європейської спільноти.
Думки були різними, але всі присутні дійшли висновку, що сучасний стан економіки та рівень життя українців потребують змін і реформ. Визначитись із напрямом розвитку країни – одне із головних завдань сьогодення. Щодо питання євроінтеграції, студенти відзначили необхідність більш широкого інформування суспільства з цієї теми, та вирішили зробити зустрічі дискусійного клубу регулярними.

Наталія Логвиненко

Схожі новини