Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-дослідна частина ЗНУ отримала Лист подяки від керівника стипендіальної програми «Завтра.UA»

Науково-дослідна частина ЗНУ отримала Лист подяки від керівника стипендіальної програми «Завтра.UA»

02.03.2012 14:51 Наукове товариство студентів та аспірантів науково-дослідна частина стипендіальні програми Завтра UA

Активісти Наукового товариства студентів та аспірантів нашого університету провели зустріч стипендіатів програми «Завтра.UA» з цьогорічними конкурсантами.

Студентка факультету СПП Уляна Д’яченко й голова НТСА історичного факультету Олена Зеленяк поділилися своїми враженнями ІІІ відбіркового етапу Програми, який вони вдало подолали, та надали рекомендації студентам, які проходитимуть ці випробування вже найближчим часом.
Нагадаємо, що цей етап відбудеться в неділю, 4 березня. Участь у ньому візьмуть 15 студентів нашого університету, 7 студентів Таврійського державного агротехнологічного університету та 2 представників Запорізького національного технічного університету.
Рішенням оргкомітету магістру філологічного факультету ЗНУ, а до того ж колишній стипендіатці Програми Марії Черняєвій , було дозволено пройти цей етап пізніше, разом із претендентами у м. Дніпропетровську. Зараз Марія знаходиться у Польщі: вона учасниця міжнародної науково-практичної конференції.
Проводити ІІІ етап програми, який триватиме з 8.30 до 17.30, приїдуть психологи з Києва, а також координатор конкурсного добору Олена Міщенко.
До речі, нещодавно на адресу Науково-дослідної частини було надіслано Лист подяки, в якому керівник стипендіальної програми «Завтра.UA» Ірина Гуцал високо оцінила наш внесок в організацію та проведення конкурсного відбору та залучення студентів до втілення соціальних ініціатив Фонду, спрямованих на підтримку талановитої молоді.

Доброскок Світлана,
координатор Програми «Завтра.UA» у ЗНУ, Голова НТСА

Схожі новини