Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів факультету журналістики запросили взяти участь у конкурсі на кращий телесценарій

Студентів факультету журналістики запросили взяти участь у конкурсі на кращий телесценарій

02.03.2012 15:29 Все Факультети Журналістики факультет журналістики конкурс Візит визначних людей

Керівник проекту «Кастинг-бюро» телеканалу «Інтер» Лідія Володуєва завітала на факультет журналістики Запорізького національного університету. Під час зустрічі зі студентами йшлося про умови конкурсу на кращий сценарій, що триває на каналі, а також про перспективи працевлаштування молодих журналістів до медіа-холдінгу.

Пані Лідія зазначила, що зараз на вітчизняних телеканалах відчувається нестача талановитих журналістів. Тому керівництво «Інтеру» вирішило звернутися до провідних вишів України, які готують журналістів, у тому числі – і до Запорізького національного, і більш детально розповісти студентам про умови участі у конкурсі на кращий сценарій «ТВ-перо».
Конкурс оголошено у трьох номінаціях: сценарій документального фільму, телепрограми у новому форматі й сценарій художньої стрічки. Усі охочі взяти в ньому участь мають зареєструватися на сайті www.inter.ua до 2 травня й до 15 травня надіслати свої роботи.
Нагородою переможцям у всіх номінаціях стане навчання в «Інтершколі» із перспективою подальшого працевлаштування до медіа-холдингу.
Також гостя розповіла про проект «Кастинг-бюро», створений для пошуку нових облич каналів холдингу й про умови й перспективи навчання в «Інтершколі». Вона порадила всім, кого зацікавила ця інформація, дізнатися більше про проекти на офіційному сайті телеканалу. Під час зустрічі також йшлося про критерії, яким мають відповідати телеведучі на каналі «Інтер», про особливості проходження практики на телеканалах. Також учасники зустрічі обговорили питання, чому так цінуються спеціалісти, здатні створити новий формат програми.
Наприкінці зустрічі заступник декана з навчальної роботи Віктор Костюк висловив сподівання, що студенти скористаються нагодою продемонструвати свої таланти. А пані Лідія пообіцяла незабаром влаштувати для студентів ЗНУ онлайн-конференцію з кимось із відомих представників «Інтера».

Таміла Тарасенко

Схожі новини