Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів юридичного факультету провели черговий майстер-клас

Для студентів юридичного факультету провели черговий майстер-клас

03.03.2012 10:04 Все Факультети Юридичний юридичний факультет майстер-клас

Директор КП «Сприяння» Дар’я Кікеєва завітала на юридичний факультет Запорізького національного університету. Вона провела майстер-клас для студентів, розповівши їм про специфіку роботи юридичних відділів на комунальних підприємствах.

Ініціатором цієї зустрічі виступили активісти Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету. На захід завітали всі охочі більше дізнатися про особливості роботи правників у комунальній сфері.
Дар’я Володимирівна розповіла про структуру та взаємодію комунальних підприємств, що забезпечують населення міста й області теплом, водою тощо. Також вона на конкретних прикладах спорів фізичних осіб з цими підприємствами розглянула специфіку роботи юристів таких підприємств. На її думку, ті зі студентів, хто в майбутньому працевлаштується у цій галузі, не матиме такої широкопрофільної роботи, як, скажімо, в адвокатурі, однак отримає дуже корисний досвід. Крім того, під час зустрічі йшлося про особистісний фактор у вирішенні юридичних питань і конфліктів. Студенти отримали кілька практичних порад з цього приводу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини