Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні журналісти ЗНУ зустрілися з волонтеркою із Бразилії

Майбутні журналісти ЗНУ зустрілися з волонтеркою із Бразилії

05.03.2012 11:26 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародний відділ міжнародна співпраця волонтерська діяльність Візит визначних людей

Зустріч відбулась на факультеті журналістики зі студентами третього курсу. Гостя нашого вишу Присцила Нороніа приїхала до України за волонтерською програмою, перебуватиме у Запоріжжі протягом двох місяців, читатиме лекції з екології, зустрічатиметься зі студентами, школярами, представниками громадських організацій.

Сьогодні студенти дізнались, що Бразилія - це не лише карнавал, якісні серіали та довгі пляжі. Країна має восьму за розвиненістю економіку, високий науковий потенціал, розвинену соціальну сферу, є членом багатьох всесвітніх організацій.
Як відзначив старший викладач кафедри журналістської творчості, реклами і зв’язків з громадськістю Юрій Ботнер, сьогоднішня зустріч вкрай важлива для студентів, носить умовну назву «журналіст і географія» і дозволяє майбутнім журналістам ближче познайомитись з історією та культурою інших країн. Юрій Олександрович певен: журналіст має бути енциклопедично обізнаним, коли пише про країну, повинен розказати про неї краще і цікавіше, ніж будь-який географ.
Подібні зустрічі на факультеті журналістики відбуваються регулярно. Студенти мають змогу вільно спілкуватись, отримують відповіді на різноманітні питання, що їх цікавлять, наживо знайомляться зі світом.

Наталія Логвиненко

Схожі новини