Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету побували з навчально-ознайомлювальною екскурсією у Києві

Студенти юридичного факультету побували з навчально-ознайомлювальною екскурсією у Києві

05.03.2012 14:34 Все Факультети Юридичний Ліга студентів Асоціації правників України Юридичний факультет екскурсія

2 березня представники студентського активу юридичного факультету ЗНУ побували у Києві з навчально-ознайомлювальною екскурсією. Поїздка відбулася на запрошення Київського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

У екскурсії взяли участь голова студентської ради факультету Олег Саполев, голова Запорізького осередку Ліги студентів АПУ Вікторія Кириленко, активісти факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів Кирило Латишев, Микола Паливода й Денис Назимок, а також слухачі магістратури юридичного факультету на чолі з Шабінем Гаджиєвою.
Під час перебування у Києві студенти ЗНУ побували з ознайомлювальною екскурсією у Верховній Раді. Також вони зустрілися із президентом Асоціації правників України Валентином Загарією й членом правління АПУ Денисом Бугаєм. Відомі юристи розповіли молодшим колегам, яким чином вони досягли успіху в юриспруденції та дали кілька порад щодо стратегії успішної побудови кар'єри.
Також екскурсанти відвідали офіс відомої юридичної фірми «Гвоздій та Оберович». Співробітники установи не лише провели для гостей екскурсію, але й запропонували їм у подальшому пройти стажування.
Крім того, у студентів залишилося багато приємних вражень від художньої галереї «Пінчук Арт Центр».
Зараз представники Запорізького осередку Ліги студентів АПУ очікують візиту-відповіді своїх ровесників із Києва і вже почали розробляти для них навчальну й культурну програму.

Таміла Тарасенко

Схожі новини