Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції університетської конференції «Молода наука-2012»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції університетської конференції «Молода наука-2012»

05.03.2012 16:45 Економіко-правничий коледж конференція

Науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука» традиційно проходить у нашому університеті в квітні. Однак робота її підсекції в Економіко-правничому коледжі ЗНУ, коли відбирають статті до друку у загальноуніверситетській науковій збірці, відбувається раніше. Цього року студенти всіх курсів спеціальності «Правознавство» ЕПК презентували свої роботи 5 березня.

У засіданні секції взяли участь наступні студенти: Дмитро Гайдук, Кирило Харченко, Христина Шемет, Максим Губський, Станіслав Ульяненко, Сергій Слатін, Ольга Гоздек, Юлія Зубкова, Альона Лепська, Тетяна Зінченко й Наталя Будняк. Що цікаво, Ольга Гоздек встигла підготувати до засідання навіть дві наукові роботи, які стосуються різних галузей права: «Історія держави та права доколумбової цивілізації майя» і «Теоретико-правова характеристика мажоритарної виборчої системи та можливість її використання в Україні».
Взагалі, теми доповідей були дуже різноманітними. Студенти звернулися до конституційного права, теорії держави і права, історії права та інших його галузей. Виступи учасників секції супроводжувалися презентаціями.
Викладачі ЕПК на чолі з головою секції Дарією Гавриш, оцінюючи роботи студентів, відзначили їх високий рівень, а також подякували учасникам заходу за активність під час обговорення доповідей.

Таміла Тарасенко

Схожі новини