Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась зустріч з відомим письменником Андрієм Курковим

У ЗНУ відбулась зустріч з відомим письменником Андрієм Курковим

06.03.2012 14:23 Все Факультети Журналістики Філологічний Факультет журналістики Філологічний факультет література Андрій Курков

Сьогодні до Запорізького національного університету завітав відомий український письменник Андрій Курков. На початку зустрічі з вітальним словом до студентів звернувся мер Запоріжжя Олександр Сін, який зізнався, що є щирім прихильником творчості письменника і радить студентам, та і усім молодим, читати більше книжок, особливо таких цікавих і якісних. Також в урочистій частині зустрічі взяли участь проректор ЗНУ із наукової роботи Віктор Грищак та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська.

Андрій Курков - член Спілки кінематографістів України та Національної спілки, член Європейської кіноакадемі, постійний член жюрі премії Європейської кіноакадемії «Фелікс». Автор численних романів та книжок для дітей. За його сценаріями поставлено понад 20 художніх і документальних фільмів. Він єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Найпопулярніший роман письменника «Пікнік на льоду» було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників — більше, ніж будь-яку іншу книжку будь-якого іншого сучасного українського письменника.
Слід зазначити, що це вже не перший візит письменника до нашого університету. Як і попередні зустрічі, ця відбулась у теплій невимушеній атмосфері. Поспілкуватися з відомим письменником прийшли не тільки студенти, але й викладачі та співробітники ЗНУ. Усіх присутніх Андрій Юрійович підкорив своїм почуттям гумору, відвертістю та життєлюбністю. Мабуть саме тому, відповідаючи на питання про його життєве кредо, він відповів: «Любіть життя, і життя полюбить вас!». Андрій Курков охоче відповідав на питання, ділився поглядами на життя та планами на майбутнє, а також зізнався, що заради спілкування зі студентами змінив плани і переніс відліт до Китаю на один день.
Сьогодні Андрій Курков проведе ще одну творчу зустріч у КЗ ім. Довженка.

Наталія Логвиненко

Схожі новини