Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журналісти ЗНУ зустрілися з американським професором

Журналісти ЗНУ зустрілися з американським професором

06.03.2012 14:47 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна співпраця візит визначних людей

Сьогодні факультет журналістики відвідав професор історії університету Блаффтон (США) Перрі Буш, який зараз викладає на історичному факультеті ЗНУ. Між студентами та американським професором відбулася дружня бесіда, участь у якій також взяли декан факультету Володимир Манакін та асистент кафедри видавничої справи та редагування Юрій Костюк.

Пан Буш виявився обізнаним у питаннях сучасних американських мас-медіа, світової політики та економіки. У свою чергу запорізькі студенти продемонстрували добре володіння англійською мовою, що сприяло відвертій розмові на різні теми, які цікавили обидві сторони: політичний та економічний устрій та процеси, що з цим пов’язані в Україні та Сполучених Штатах, питання освіти та культури обох держав.
Професор Буш розглянув питання висвітлення тематики розвитку пострадянського простору у ЗМІ, зокрема у газетах «The New York Times» та «The Washington Post». Шпальти американських газет зараз багато уваги приділяють політичним процесам у нашій країні, питанням інтеграції України в ЄС, рівню життя українців тощо. Гість висловив думку з приводу різних процесів, що сьогодні відбуваються у нашій державі, а також цікавився поглядами українського студентства. Професор зауважив, що всі ці питання хвилюють також американців, зокрема, політиків, бізнесменів, які зацікавлені у розвитку двосторонніх відносин.
Наших студентів, у свою чергу, цікавило висвітлення в американському медіа-просторі культурних, освітніх, соціальних питань. Вони також спробували заглибитися у процеси новітньої історії – часи перебудови, розпаду Радянського Союзу та утворення молодої Української держави. Й зауважили, що американці досі ототожнюють Україну з Росією, що повсякчас можна спостерігати в програмах американського телебачення.

Олена Хлистун

Схожі новини