Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий коледж обрав свою ідеальну пару

Економіко-правничий коледж обрав свою ідеальну пару

07.03.2012 10:37 Економіко-правничий коледж конкурс

Вже традиційним стало проведення весняного свята краси та молодості у Економіко-правничому коледжі ЗНУ. Минулого року тут вперше провели конкурс на кращу пару коледжу. Цього року шоу шляхетності та краси відбулося в нічному клубі «Мікс» за підтримки студентської ради коледжу в особі Владислава Вороткова та голови сектору культмасової роботи cтудради коледжу Миколи Яковлєва.

Участь у конкурсі взяли 8 студентських пар із різних курсів. Кожна пара представила свій власний образ. Тут були і Боні із Клайдом, і Ліла з Фраєм, і Скарлет із Ретом... Пари розповідали про себе, читали вірші, танцювали, співали.
Під час дефіле конкурсанти продемонстрували вміння триматися на публіці та показали, наскільки ретельною була підготовка до конкурсу. Дівчата і хлопці намагалися переконати членів журі, що саме вони є єдиними й неповторними, і, безумовно, ідеальними. До складу журі увійшли: директор Центру культурно-масової роботи ЗНУ Юлія Янько, завідувач відділом аспірантури і докторантури Геннадій Васильчук, голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко, меценати свята Марина Дружиніна і Світлана Кушнір, переможці минулорічного конкурсу «Ідеальна пара коледжу» Ольга Довгопола та Денис Рузікулов.
Напруга зростала з кожним конкурсом і, нарешті, журі визначило переможців: І місце та звання «Ідеальна пара» отримали Олексій Хижняк та Анастасія Мінакова, ІІ місце та звання «Бездоганна пара» - Дмитро Кононенко та Вікторія Афанасова, ІІІ місце і номінацію «Чарівна пара» здобули Сергій Гриша та Наталія Осипенко, парою глядацьких симпатій стали Олександр Воронков та Влада Фідініч.
Кожна пара крім бурі аплодисментів отримала призи. Студентська рада коледжу висловлює подяку за підтримку та організацію конкурсу адміністрації Запорізького національного університету та Економіко-правничого коледжу. Позитивні емоції та незабутні враження отримали всі гості конкурсу, і саме з таким настроєм студенти Економіко-правничого коледжу зустрічають весну.

Олександра Данілкіна

Схожі новини