Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра акторської майстерності вітає жінок з 8 березня!

Кафедра акторської майстерності вітає жінок з 8 березня!

07.03.2012 11:04 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Кафедра акторської майстерності Факультет соціальної педагогіки та психології 8 березня

Напередодні Міжнародного жіночого свята у навчальному корпусі ЗНУ №8 (БК ім. Дроб’язка) кафедра акторської майстерності привітала всіх жінок університету зі святом. Відкрив концерт старший викладач кафедри Віктор Гончаров. Він зізнався жінкам у коханні словами Олександра Пушкіна. Викладачі з вокалу Любов Беркова-Житомирьска та Микола Квєтков привітали жінок яскравими музичними композиціями.

Крім цього, студенти кожного курсу спеціальності «Театральне мистецтво» також підготували для глядачів свої поздоровлення до свята: студенти І курсу Аліна Говорова та Євген Станицький представили чуттєвий та ніжний танок «Сновидіння», а Ростислав Анасійчук підняв глядачам настрій гуморесками; Ксенія Мормуль (ІІ курс) привітала всіх мам піснею «Мамины глаза», під сучасну композицію студента ІІІ курсу Андрія Скиби підспівувала молодь; Олег Петренко (ІV курс) представив одну з теорій, як же все-таки на світі з’явилися жінки, студентка ІV курсу Христина Литвиненко музичним номером із мюзиклу «Огниво» натякнула, що кожна жінка в душі трішки відьма, а Ірина Конєва (V курс) піснею «Зелененький барвіночку» нагадала про українське коріння наших жінок. Ще від студентів V курсу Дар’ї Біолоцерковець та Катерини Кошовник глядачі отримали у подарунок вокально-хореографічну композицію на музику одного з номерів мюзиклу «Кішки».
Організатором та ведучим концерту виступив керівник Навчального театру Олександр Житомирський.
Кафедра акторської майстерності ще раз вітає всіх жінок зі святом та бажає кохання та весняного настрою!

Схожі новини