Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають пробні тестування

У ЗНУ тривають пробні тестування

12.03.2012 14:40 підготовче відділення Зовнішнє незалежне оцінювання пробне тестування

Четвертий рік поспіль на базі нашого університету проходять пробні тестування. Цього року безкоштовні тренінги, що дозволяють абітурієнтам перевірити рівень своїх знань та підготуватися до організаційних та методологічних особливостей ЗНО, розпочалися 4 березня випробуваннями з біології та хімії. А 10 березня до ЗНУ завітали ті, хто зареєструвався на проходження тестування з математики та фізики.

Слід відзначити, що цього року у проходженні пробних тестувань зацікавлена велика кількість майбутніх вступників. Так, на тренінг із біології завітало понад 500 осіб, а з хімії – близько 300. На пробному ЗНО з математики були присутні близько 700 абітурієнтів, а з фізики – приблизно 250. До речі, останній показник – то своєрідний рекорд, що свідчить про посилення інтересу абітурієнтів до точних наук.
За словами завідувача підготовчого відділення ЗНУ Ірини Бакаленко, під час проведення тренінгів було особливо відчутно, що всі задіяні у заходах співробітники нашого університету, завдяки досвіду, спрацювали чітко і професійно. Зокрема, викладачі біологічного факультету змогли у стислі терміни опрацювати велику кількість зошитів із тестами, і вже у середу, 7 березня, результати тестування з біології та хімії розмістили на сайті нашого університету. Зараз триває перевірка робіт із математики та фізики.
18 березня відбудеться тренінг з української мови та літератури, до участі у якому вже зареєструвалися понад 1500 осіб. У другу зміну того ж дня відбудуться тестування з іноземних мов. Найбільшою популярністю серед абітурієнтів, судячи із кількості поданих заявок на реєстрацію, користується англійська (600 осіб). Крім того, популярна серед вступників й історія, тренінг з якої відбудеться 25 березня. Уже на сьогодні майже 900 осіб виявили бажання взяти в ньому участь.

Таміла Тарасенко

Схожі новини