Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов вечір пам’яті Тараса Шевченка

У ЗНУ пройшов вечір пам’яті Тараса Шевченка

12.03.2012 14:49 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет Тарас Шевченко

У Запорізькому національному університеті розпочалися Шевченківські дні. Сьогодні відбувся урочистий захід до дня народження Тараса Шевченка, організований студентами четвертого курсу філологічного факультету. Розпочався вечір урочистим покладанням квітів до погруддя Кобзаря та пам’ятника Тарасові Шевченку, який встановлено у першому корпусі ЗНУ. Пам'ять поета вшанували хвилиною мовчання.

Відкрили концертну програму вечора «Палітра митця» «Заповітом» Тараса Шевченка у альтернативному роковому виконанні. Потім ведучі вечора Ксенія Шмиголь та Ірина Проніна запросили усіх присутніх до величного та багатогранного світу Шевченка – митця, поета, художника. Окрасою урочистого заходу стали пісні у виконанні Юлії Данилюк, Ірини Проніної, Миколи Білика. Вірші Шевченка у виконанні Марини Коломієць, Ксенії Шмиголь, Ольги Федько, Ганни Дворної та Ксенії Шпак супроводжувались показом слайдів із картинами та малюнками Кобзаря.
Продовжиться вшанування пам’яті великого поета традиційними заходами: засіданнями круглих столів, конференціями, читаннями та літературними зустрічами.

Наталія Логвиненко

Схожі новини