Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету провели лекції у Запорізькому вищому училищі сфери послуг

Представники юридичного факультету провели лекції у Запорізькому вищому училищі сфери послуг

13.03.2012 13:44 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

13 березня студенти юридичного факультету ЗНУ – члени Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України - завітали до Запорізького вищого училища сфери послуг. Майбутні юристи прочитали для учнів цього закладу дві правоосвітні лекції.

Четвертокурсниця Ксенія Мяснянкіна приурочила свою лекцію до Дня захисту прав споживачів. До речі, вона вже не вперше виступає з правоосвітніми доповідями в цьому училищі.
А от для другокурсників Антона Сторчака і Дмитра Супруна зустріч з цією аудиторією стала першою. Вони розповіли студентам училища про особливості адміністративної відповідальності за вживання алкогольних напоїв та тютюнокуріння в заборонених законом місцях. Тема лекції зацікавила присутніх, вони поставили багато запитань щодо особливостей притягнення до адміністративної відповідальності.
Студенти нашого університету завітали до училища на запрошення керівництва цього закладу. У майбутньому вони планують продовжити цю співпрацю.

Таміла Тарасенко

Схожі новини